Balkan Evolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

  ~ Trening/sastanak MD ~

Go down 
AutorPoruka
Ibro

Ibro


Broj poruka : 297
Godina : 28

 ~ Trening/sastanak MD ~ Empty
KomentarNaslov komentara: ~ Trening/sastanak MD ~    ~ Trening/sastanak MD ~ EmptyFri Mar 30, 2012 12:17 pm

~Trening~

Treninzi se odrzavaju SVAKIM danom osim nedjelje sa pocetkom od 20:00h.
Trening vodi iskljucivo jedan od lider-a ili zamjenik-a.
Tko nedode na trening bez DOBROG razloga sljedi mu minus..... 3 minusa su kick (( Mislim da je pre strogo da kickamo zbog treninga ali tri minusa se lako dobiju znam iz iskustva pa cuvajte se ))

~Sastanak~

Sastanak se odrzava NEDJELJOM sa pocetkom od 20:00h.
Na sastanku ce se iskljucivo dijeliti RANKOVI po zaslugama naravno.
Tko nedode na sastanak bez DOBROG razloga sljedi mu KICK.

Na treningu i sastanku NEMA Mobitela tj./sms,/call,/r chat,/D chat,animacija.Onaj ko je zaduzen za treninge,moze to naglasit,mada bi to svi trebali znati.Krsenje pravila koje su navedene kaznjavat ce se rank down,ako je rank 1 bit ce kick... Takodjer vidio sam da postoje problemi s vrstom pa evo : Prilikom vrste pete idu na pocetak izbocenog djela i svi ce se tako postavi..... Vrsta uvijek stvara problem i odsad cu i zbog nje djelit minuse.... Kao sto je receno nema s necega sto ce stvarati spamm a pogotovo glupiranja na /me te komande odsad na sastanku NEMA !!


Ukoliko ne dolazite na sastanak ili trening popunite sljedeci forumular

Kod:
Ime na serveru:
Nick na forumu:
Razlog odsutnosti:
Datum odsutnosti:
Na vrh Go down
Ibro

Ibro


Broj poruka : 297
Godina : 28

 ~ Trening/sastanak MD ~ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ~ Trening/sastanak MD ~    ~ Trening/sastanak MD ~ EmptyFri Mar 30, 2012 12:27 pm

ko ne bude postao ide kick ili r down
Na vrh Go down
 
~ Trening/sastanak MD ~
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» •• FBI •• | Trening and Sastanak |

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Evolution :: ( IC ) In Character :: Medical Department-
Idi na: