Balkan Evolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 MD[Plusevi i minusi ]

Go down 
AutorPoruka
Ibro

Ibro


Broj poruka : 297
Godina : 28

MD[Plusevi i minusi ] Empty
KomentarNaslov komentara: MD[Plusevi i minusi ]   MD[Plusevi i minusi ] EmptyFri Mar 30, 2012 12:49 pm

Dakle radi lakseg pracenja vase (ne)aktivnosti otvorio sam ovu temu.... Tu ce lideri biljeziti minuse i pluseve koje ste zaradili tokom vaseg boravka u MD.... Takodjer plusevi i minus bit ce PRESUDNA tocka prilikom Sastanka na kojem se dodjeljuju rankovi.... Evo sad cu vam ovjasniti kako mozete dobiti minuse, a kako pluseve


Kako zaraditi minus (-)
-Ne dolazkom na treninge be znajave ( Za sastanke kickam nista od minusa )
-Ne posluhom tokom treninga... Dakle spammanjem, tucom itd...
-Ne postivanjem liderovih zapovjedi ( Lider kaze prihvati medic ti nes ) Ovisi o situaciji ocu li minus djelit ili Kick
-Svadjom s drugim clanovima te krsenjem MD pravila ( Ovisno koje pravilo prekrsite oce li ici minus ili kick)
-Krsenjem RP pravila kao sto su BH,PG( samo ona situacija kad vas neko pogazi pa se ustanete ako vam se zuri )
Za druga djeli kick....

Kako zaraditi plus
-Tri puta za redom dodjete na trenig ide plus
-Uzajamnim postovanjem lidera i postivanjem svih njegovih zapovjedi te odluka
-Apsolutnom aktivnoscu svaki dan ( ne minimalna nego ovako )
-Takodjer kako bi dobili plus Lider vas mora zamjetit... Pa kad prihvatite medic napisite capsom MOJ ! Da vidimo mi da se vi trudite
-Kad mi jos nesto padne napamet napisat cu



CLANOVI:


Ibro: komentar modifikovan dana: Fri Mar 30, 2012 12:52 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Ibro

Ibro


Broj poruka : 297
Godina : 28

MD[Plusevi i minusi ] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MD[Plusevi i minusi ]   MD[Plusevi i minusi ] EmptyFri Mar 30, 2012 12:51 pm

CLANOVI ce biti postavljeni kako bude ko ulazio u MD da se zna samo
Na vrh Go down
 
MD[Plusevi i minusi ]
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» CNN (Plusevi i Minusi)
» | Plusevi/Minusi clanova |

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Evolution :: ( IC ) In Character :: Medical Department-
Idi na: