Balkan Evolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Robert ( DeNiro )

Robert ( DeNiro )


Broj poruka : 45

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptyThu Mar 22, 2012 6:27 pm

Otvara se FBI Akademija koja je bila prije par mijseci.Cilj nam je da ljudi koji se zele kanditirati za posao prvo pripreme za rad Federalnog Biroa.Ova akdemija izgleda kao jedan dio skolovanja novih agnta.Naravno ko se najbolje pokaze u ovoj skoli bice primljen na stalni radni odnos u Federalnom Birou.

Cilj ove Akademije je:

- Da su aganti sto bolje i efikasnije spremni za RAD.
- Da se obiknu na radi i obaveze koje ce mozda u skorije vrijeme raditi.
- Da ovladaju oruzijem i voznjom od svih ostalih.
- Da budu sto fizicki i psihicki spremni za akcije i racije.
- Da budu spremi bilo kada i bilo gdje to bilo.
- Da prestavljaju Federalni Biro na sto bolji i ljepsi nacin.

To su od nekih navedenih stvari koje jedan federalni agnet mora biti spreman za ulazak na posao.Na akademiju mogu proci samo oni kojiima bude pisalo da su primljeni na ovu Akademijua.Svima onima kome ne bude pisalo da su primljeni znaci da ne dolaze na Akademiju.

Akademija ce se stastojati iz dvije faze u kojima ce te se vi poducavati a tek na kraju svake faze dolazi test.Sto znaci odma poslije prve faze dolazi test da se vidi daliste savladali to sto ste dosat ucili.Akademija kosta 5.000 $ (( IG platit )) kao i na prosloj Akademiji nista se nemijenja sa cijenom,znaci ostaje ista.Ove uplate smo stavil zato jer mislim da mi ne radimo dajba ovu skolu i ove testove ne kraju.Sav ovaj novac ide u FBI fond.

Red bi bio da kazem stacete raditi na tim fazama i testovima da vas vise upoznam sa radom.


PRVA FAZA:

- Obilazenje i upoznavanjem federalnog Biroa.
- Upoznavanjem grada Los Santosa navikavanja prema radu.
- Ucenje cijenika,pravila federalnog Biroa i drzavnih pravila (( Rp Pravila))

Poslije prve faze dolazi i prvi test na kojem ce te biti pitani sve ovo sto ste ucili u prvoj fazi!Poslije prve faze ako naravo uspijete bicete primljeni na probni rad (( invite )) na kojem cete imati akademiju druge faze.


DRUGA FAZA:

- Ucenje rukovanje vatrenim i hladnim oruzijem.
- Ucenje kontrole i pripreme za fizicki rad.
- Pripreme za Maximalnu fizicku spremnost.
- Vijezbanje taktika za akcije i racije.

I naravno poslije zavrsetka druge faze dolazi opet TEST.Naravno ovaj test je zavrsni test sto znaci ako njega prodzete bicete primljeni na stalni rad.A svi koji NE budu prosli zadnji test oni nece proci na stalni radni odnos.


Za prijavu cete morati ispuniti obrazac u kojem cete napisati sve potrebne podatke o sebi.Da kazem da svi koji budu primljeni na Akademiju bice obavijesteni preko e-mail (( PM cemo poslat )) kad je vrijeme treninga.Isto tako uplate ce te vrsiti na prvoj akdemiji kad budete obavijesteni.Akademija ce trajati najvise do pet dana.

OBRAZAC:

Kod:
Kod:
Ime na Serveru:
Dali ste bili u nekoj od Potjernih sluzbi:
Dali se pridrzavate pravila koja su navedena gore:
Imate li nesto za dodati:

*Svima onima kojima nije nesto jasno nek posalju poruku meni i sve ce biti jasno,sretno svima!
Na vrh Go down
Mladen_Volf




Broj poruka : 1

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Mladen_Volf   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptyFri Mar 23, 2012 6:38 pm

Kod:
Ime na Serveru:Mladen_Volf
Dali ste bili u nekoj od Potjernih sluzbi:FBI
Dali se pridrzavate pravila koja su navedena gore:naravno
Imate li nesto za dodati:samo želim dodati da želim pomagati Los Sanstosu i svima!

Primljen na Test
Na server Raul_Blanco ili Fb-u
Fehrat Muric



Na vrh Go down
{The}BLanco




Broj poruka : 2

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Re: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptyFri Mar 23, 2012 7:19 pm

Ime na Serveru:Raul_Blanco
Dali ste bili u nekoj od Potjernih sluzbi:Da
Dali se pridrzavate pravila koja su navedena gore:Da
Imate li nesto za dodati:Da.Ja sam se dopisevo sa glavnim on mi je rekao da ce mi dati lidera pa sam sse reg
Sto mi je reko zove se Erdan Kujevic Moj profil na Fbu je Fehrat Muric0
Lideri Si



{The}BLanco: komentar modifikovan dana: Sat Mar 24, 2012 8:22 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Kujo
Administrator
Administrator
Kujo


Broj poruka : 421
Godina : 26

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Re: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptyFri Mar 23, 2012 7:31 pm

The BLanco LIDER SI FBIa ! Cestitam dobio si moderatora uzivaj !
Na vrh Go down
https://balkan-evolution.darkbb.com
Robert ( DeNiro )

Robert ( DeNiro )


Broj poruka : 45

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Re: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptySat Mar 24, 2012 9:01 am

PRIJAVE SU JOS OTVORENE !!
Na vrh Go down
Stjepan_Radic




Broj poruka : 4

•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Re: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | EmptyWed Apr 11, 2012 5:07 pm

Ime na Serveru:Stjepan_Radic
Dali ste bili u nekoj od Potjernih sluzbi:Da u pd,swat,fbi...
Dali se pridrzavate pravila koja su navedena gore:da
Imate li nesto za dodati:nadam se dacete me primit necte se iznevjerit jer sam bio lider swata
Na vrh Go down
Sponsored content





•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty
KomentarNaslov komentara: Re: •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |   •• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] | Empty

Na vrh Go down
 
•• FBI •• | Prijave [ OTVORENE ] |
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijave za GSF(Otvorene)
»  Prijave za MD [ Otvorene ]
» |Prijave za zaposlenike!|Otvorene![IC I RP ONLY!!]
» | Prijave za Yakuzu(OTVORENE) |
» Prijave za LSPD [OTVORENE]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Balkan Evolution :: ( IC ) In Character :: Federal Bureau of Investigation-
Idi na: